Transferoverzicht

Op deze pagina worden de transfers van spelers, speelsters en coaches in aanloop naar het seizoen 2017-2018 bijgehouden. Mis je een transfer of weet jij meer dan de redactie? Laat het ons weten en mail je tips naar redactie@hoofdklassehockey.nl.

 

Club Klasse Vertrekkende coach Nieuwe coach Vertrekkende speler Nieuwe speler
Almere Hoofdklasse (h) Ryan Crowe (Zuid-Afrika)
Manu Verga (San Sebastian)
Amsterdam Hoofdklasse (d) Jacky Schoenaker (stopt) Charlotte Adegeest (Hurley)
Julia Müller (stopt)
Anouk Lambers (Pinoké)
Amsterdam Hoofdklasse (h) Max Sweering (SCHC) Wiegert Schut (HGC)
Johannes Mooij (Atletic Terrassa) Rik van Kan (HGC)
Klaas Vermeulen (stopt) Tom Hiebendaal (HGC)
Bloemendaal Hoofdklasse (d) Pien Tol Carmel Bosch (Hurley)
Ekki Lemmink Anne Abendroth (HGC)
Anna O’Flanagan Lisa Lejeune (HGC)
Chloe Watkins Philine de Nooijer (Club an der Alster)
Kiki Rozemeijer
Anna O’Flanagan (Pinoké)
Bloemendaal Hoofdklasse (h) Xavi Lleonart Blanco (RC de Polo) Arthur van Doren (Dragons)
Jaap Stockmann (stopt) Maurits Visser (Den Bosch)
Jamie Dwyer (stopt) Jorrit Croon (HGC)
Tim Jenniskens (stopt) Ingwer Wiese (SCHC)
Feiko Keilholz (stopt)
Jord Beekmans (Pinoké)
Den Bosch Hoofdklasse (d) Marlies Verbruggen (stopt)
Rachelle Groot (stopt)
Den Bosch Hoofdklasse (h) Maurits Visser (Bloemendaal) Jelle Galema (Oranje-Rood)
Brent van Bijnen (SCHC) Loïc van Doren (KHC Dragons)
Sébastien Dockier (Beerschot)
Groningen Hoofdklasse (d) Marc Materek Klaartje de Bruijn (Laren)
Anne van Erp
Jorien Werumeus Buning
hdm Hoofdklasse (d)
hdm Hoofdklasse (h) Ronald Hugers Erik van Driel Rick van den IJssel (Beerschot)
Arie Torres (stopt)
Niels van Straaten (Royal Antwerp)
Pieter van Straaten (Waterloo Ducks)
HGC Hoofdklasse (h) Jan Jorn van ‘t Land Paul van Ass Tristan Algera (Rotterdam) Ashley Jackson
Lucas Martínez Ruiz (Oranje-Rood) Tanguy Cosyns (Daring)
Wiegert Schut (Amsterdam) Kenta Tanaka
Koen Bakhuis (KHC Dragons) Maxime Plennevaux (RC de Polo)
Jorrit Croon (Bloemendaal) Seve van Ass (Rotterdam)
Rik van Kan (Amsterdam) Floris van der Kroon (Push)
Tom Hiebendaal (Amsterdam) Lars Heerink (Laren)
Karst Timmer (Hattem)
Huizen Hoofdklasse (d) Gitte Michels (Hurley)
Hurley Hoofdklasse (d) Margot Zuidhof (Kampong) Senna Bombach (Nijmegen)
Tess van Ramshorst Gitte Michels (Huizen)
Pamela Raaff (Pinoké) Natalie Sourisseau (SCHC)
Charlotte Adegeest (Amsterdam) Joie Leigh (Clifton Robinsons)
Yentl Leemans Tessa Schoenaker (Nijmegen)
Carmel Bosch (Bloemendaal) Marleen Jochems (Push)
Rhian Jones Elena Colmer (Wageningen)
Iris Nikerk
Roos Drost (SCHC)
Kampong Hoofdklasse (d) Floortje Plokker (stopt) Margot Zuidhof (Hurley)
Karlijn van der Linden (stopt) Chiara Tiddi (KHC Dragons)
Lisette Korink Michelle Simons (Nijmegen)
Renée Diederik (stopt) Lisa Gerritsen (Laren)
Kampong Hoofdklasse (h) Kai de Jager, assistent Alex Verga Constantijn Jonker (stopt) Derck de Vilder (Pinoké)
Quirijn Caspers (stopt) Silas Lageman (Nijmegen)
Sjoerd de Wert (stopt)
Philip Meulenbroek (stopt)
Hidde Brink (Pinoké)
Laren Hoofdklasse (d) Joyce Sombroek (stopt) Klaartje de Bruijn (Groningen)
Jet de Graeff (stopt)
Laurien Leurink (SCHC)
Lisa Gerritsen (Kampong)
Nijmegen Hoofdklasse (d) Senna Bombach (Hurley)
Britt van Beek (Were Di)
Klaartje Mientjes (Nijmegen Dames 2)
Tessa Schoenaker (Hurley)
Maud Delfos (Tilburg)
Kirsten Klop (MOP)
Saskia van Duivenboden (Oranje-Rood)
Michelle Simons (Kampong)
Barbara van den Hoogen (stopt)
Tessa Verweijen (stopt)
Oranje-Rood Hoofdklasse (d) Toon Siepman Tina Bachmann (SCHC) Larissa Meijer (stopt) Maria Granatto (Argentinië)
Babette van der Velden (stopt) Saskia van Duivenboden (Nijmegen)
Sophie van Nieuwamerongen (Push) María Jimena Cedrés Lobbosco (Rotterdam)
Oranje-Rood Hoofdklasse (h) Lucas Judge (SCHC) Roger van Gent Jelle Galema (Den Bosch) Lucas Martínez Ruiz (HGC)
Agustin Mazzilli (Pinoké) Jim van de Venne (Nijmegen)
Pinoké Hoofdklasse (h) Wouter Brasem Marcus Child (Nieuw-Zeeland)
Derck de Vilder (Kampong) Alexander Hendrickx (KHC Dragons)
Diego Arana (Spanje) Jake Smith (Royal Herakles)
Christopher Combe (Cartouche) Agustin Mazzilli (Oranje-Rood)
Joost van de Vijfeijken (stopt) Jord Beekmans (Bloemendaal)
Rutger Marres (stopt) Hidde Brink (Kampong)
Derek van Essen (stopt)
Thijn Knetemann (SCHC)
Rotterdam Hoofdklasse (h) Nanco Jansonius, assistent Kai de Jager, assistent Sjoerd Gerretsen (stopt) Tristan Algera (HGC)
Paul Melkert (stopt) Marnix Kleinsman (SCHC)
Nick Catlin (Beerschot) Glenn Turner
Seve van Ass (HGC) Sean Murray
Sebastiaan Molkenboer (SCHC) Mark Ingram
Timo Goor (Cartouche)
Romeo Pace (Victoria)
Tom Geuskens (Victoria)
SCHC Hoofdklasse (d) Tina Bachmann (Oranje-Rood) Nettie van Maasakker Claire Verhage (stopt) Laurien Leurink (Laren)
Maike Stöckel, assistent Lucas Judge, assistent (Oranje-Rood) Emilie Mol (stopt) Delfina Merino (Argentinië)
Natalie Sourisseau (Hurley) Anna de Geus (Almere)
Roos Drost (SCHC)
SCHC Hoofdklasse (h) Marnix Kleinsman (Rotterdam) Max Sweering (Amsterdam)
Leonard Posthumus Meyjes (stopt) Caspar Dobbelaar (Schaerweijde)
Ingwer Wiese (Bloemendaal) Max Vergnes (HBS)
Marc Schwarz Vincent Spitaels (HIC)
Barend van den Berg Sebastiaan Molkenboer (Rotterdam)
Brent van Bijnen (Den Bosch)
Thijn Knetemann (Pinoké)
Thijs van Pelt (Victoria)
Joppe Boerstra (Rood-Wit)
Tilburg Hoofdklasse (h) Michiel de Leeuw (stopt) Dale Hutchinson
Jan-Maarten Tacke (stopt) Gareth Furlong
Jop Ghering (stopt) Rik Sprengers (Venlo)
Dylan van Minde Bob van der Velden (Breda)
Adam Le Page
Jaap Groels