Transferoverzicht

Op deze pagina worden de transfers van spelers, speelsters en coaches in aanloop naar het seizoen 2017-2018 bijgehouden. Mis je een transfer of weet jij meer dan de redactie? Laat het ons weten en mail je tips naar redactie@hoofdklassehockey.nl.

Club Klasse Vertrekkende coach Nieuwe coach Vertrekkende speler Nieuwe speler
Almere Hoofdklasse (h) Alex Verga Pasha Gademan  Pasha Gademan (stopt)
Amsterdam Hoofdklasse (d) Ellen Hoog (stopt) Marijn Veen (Kampong)
Judith Zeevenhooven (stopt) Eva de Goede (Zuid-Afrika)
Laura van Heugten (Hurley)
Sterre Deetman
Amsterdam Hoofdklasse (h) Dirk Loots Graham Reid
Bloemendaal Hoofdklasse (d)
Bloemendaal Hoofdklasse (h) Daniel Beale (Australië) Xavi Lleonart Blanco (RC de Polo)
Blake Govers (Australië) Tim Swaen (Tilburg)
Wouter Jolie (stopt) Floris Wortelboer (Den Bosch)
Rogier Hofman (stopt)
Den Bosch Hoofdklasse (d) Maartje Paumen (Royal Antwerp)
Den Bosch Hoofdklasse (h) Sebastien Dockier (Beerschot THC) Mathew Cobbaert (Club de Campo)
Jimmy Doomernik (stopt) Nicolas Della Torre (Argentinië)
Kieran Govers (Australië) Joaquin Menini (HGC)
Floris Wortelboer (Den Bosch) Jasper Tukkers (Push)
Nick Budgeon (HGC) Imre Vos (Nijmegen)
Groningen Hoofdklasse (d) Pam van Asperen (Laren) Amelia Katerla (Union)
Annemiek Rijling-Brand (stopt)
Anouk Delissen (stopt)
hdm Hoofdklasse (d) Erik van Driel Sonja Thomann Manouk Vernij (stopt)
Leonoor Schiphorst (stopt)
HGC Hoofdklasse (h) Joaquín Menini (Den Bosch) Nick Budgeon (Den Bosch)
Kenny Bain Siem Schoenaker (Laren)
Vicenç Ruiz
Tim Hage
Hurley Hoofdklasse (d) Denise Admiraal (stopt) Carmel Bosch (Kampong)
Sabine van Silfhout (Klein Zwitserland)
Hannah Lemmens (stopt)
Karlijn Adank
Marili Visch (stopt)
Hurley Hoofdklasse (h) Simon Organ
Kampong Hoofdklasse (d) Fleur de Waard Pam Imhof (Pinoké)
Claudia Veenendaal Maria Lopez Garcia (Club de Campo, Spa)
Marijn Veen (Amsterdam)
Carmel Bosch (Hurley)
Kampong Hoofdklasse (h) Rutger Marres (Pinoké)
Laren Hoofdklasse (d) Naomi van As (stopt) Pam van Asperen (Groningen)
Stephanie de Groof (KHC Dragons)
MOP Hoofdklasse (d)
Oranje-Rood Hoofdklasse (d) Jill Boon (Royal Wellington THC)
Kyra Fortuin (SCHC)
Oranje-Rood Hoofdklasse (h) Thomas Briels (KHC Dragons)
Pinoké Hoofdklasse (d) Robert Justus Hans Oostindie
Pinoké Hoofdklasse (h) Aran Zalewski (Australië) Rutger Marres (Kampong)
Matt Gohdes (Australië) Diego Arana (TS Tenis, Spa)
Qui Vive Hoofdklasse (h) Erik Otto (stopt)
Peter van Ooik (stopt)
Rotterdam Hoofdklasse (h) Adam Dixon (Beeston)
Hoofdklasse (h) Harry Martin (Hampstead and Westminster)
SCHC Hoofdklasse (d) Marise Jongepier (stopt) Kyra Fortuin (Oranje-Rood)
Tilburg Hoofdklasse (h) Tim Swaen (Bloemendaal)