
CompetitiesDamesHerenHoofdklasseNieuws
Programma Hoofdklasse 2017-2018 bekendgemaakt
De KNHB heeft het programma van de Hoofdklasse van 2017-2018 bekendgemaakt. De eerste speelronde in de Hoofdklasse dames en heren staat gepland op zondag 10 september 2017.
Bij de dames begint landskampioen Den Bosch met een uitwedstrijd bij Kampong. Bij de heren ontvangt Kampong in eigen huis Oranje-Rood.
Rekening houden met
De bond heeft bij de samenstelling van het programma voor de Hoofdklasse is rekening gehouden met een aantal punten: de kalender van Europese toernooien: zo min mogelijk hinder voor de (niet-deelnemende) clubs, zoveel mogelijk dubbels voor clubs met zowel een heren- als damesteam in de Hoofdklasse en gelijkmatige thuis-/uitverhouding.
Comments (1)
Robert
Is er echt rekening gehouden met EK verplichtingen? De internationals en zeker die van Jong Oranje zijn pas een paar dagen voor de competitie beschikbaar. Is de start een week of 2 doorschuiven niet een betere (eerlijker) oplossing?