Uitslagen Hoofdklasse Zaal Heren 2021-2022 - Hoofdklasse Hockey Nederland

Uitslagen Hoofdklasse Zaal Heren 2021-2022

Uitslagen Hoofdklasse Zaal Heren 2021-2022

DatumWedstrijdTijd/resultatenLocatie
Rotterdam tegen HDM
Topsportcentrum Rotterdam
Pinoké tegen Den Bosch
Sportcampus Zuiderpark
HDM tegen HIC
T-kwadraat Tilburg
Amsterdam tegen Pinoké
Sporthallen Zuid
Amsterdam tegen HIC
T-kwadraat Tilburg
Pinoké tegen HDM
T-kwadraat Tilburg
Den Bosch tegen Cartouche
T-kwadraat Tilburg
Rotterdam tegen Almere
T-kwadraat Tilburg
Cartouche tegen Almere
T-kwadraat Tilburg
Rotterdam tegen Den Bosch
T-kwadraat Tilburg
Cartouche tegen Rotterdam
Sportcampus Zuiderpark
Pinoké tegen HIC
Sporthallen Zuid
HDM tegen Amsterdam
T-kwadraat Tilburg
Den Bosch tegen Almere
Sportcampus Zuiderpark
Oranje-Rood tegen Voordaan
Sportcampus Zuiderpark
HIC tegen Amsterdam
Sporthallen Zuid
Pinoké tegen HDM
Sporthallen Zuid
Tilburg tegen Kampong
Sportcampus Zuiderpark
Rotterdam tegen Cartouche
Sportcampus Zuiderpark
Bloemendaal tegen SCHC
Sporthallen Zuid
Schaerweijde tegen Hattem
Sporthallen Zuid
Almere tegen Den Bosch
Sportcampus Zuiderpark
Kampong tegen Rotterdam
De Maarschalkerweerd
Hattem tegen Pinoké
Galgenwaard Utrecht
Den Bosch tegen Kampong
De Oosterplas
Bloemendaal tegen Hattem
Galgenwaard Utrecht
Amsterdam tegen Pinoké
Galgenwaard Utrecht
Amsterdam tegen Bloemendaal
Galgenwaard Utrecht
HDM tegen Schaerweijde
Galgenwaard Utrecht
SCHC tegen HIC
Galgenwaard Utrecht
Schaerweijde tegen SCHC
Galgenwaard Utrecht
HIC tegen HDM
Galgenwaard Utrecht
Almere tegen Oranje-Rood
Sportpark Klein Brandt
Cartouche tegen Tilburg
Tilburg tegen Almere
Hockeycomplex Bredaseweg
Oranje-Rood tegen Cartouche
Sportpark Aalsterweg
Voordaan tegen Rotterdam
Voordaan tegen Den Bosch
Tilburg tegen Oranje-Rood
Topsportcentrum Almere
Schaerweijde tegen HIC
Sportcentrum Valkenhuizen
Tilburg tegen Voordaan
Sportcentrum Valkenhuizen
Hattem tegen Amsterdam
Sportcentrum Valkenhuizen
Kampong tegen Voordaan
Topsportcentrum Almere
Schaerweijde tegen Amsterdam
Sportcentrum Valkenhuizen
Hattem tegen HIC
Sportcentrum Valkenhuizen
Kampong tegen Oranje-Rood
Topsportcentrum Almere
HDM tegen Bloemendaal
Sportcentrum Valkenhuizen
Pinoké tegen SCHC
Sportcentrum Valkenhuizen
Rotterdam tegen Almere
Topsportcentrum Almere
Cartouche tegen Den Bosch
Topsportcentrum Almere
Almere tegen Cartouche
Topsportcentrum Almere
Rotterdam tegen Den Bosch
Topsportcentrum Almere
SCHC tegen HDM
Sportcentrum Valkenhuizen
Pinoké tegen Bloemendaal
Sportcentrum Valkenhuizen
Bloemendaal tegen HIC
Topsportcentrum Rotterdam
Rotterdam tegen Tilburg
Sportcentrum Delft
Den Bosch tegen Oranje-Rood
Sportcentrum Delft
Pinoké tegen Schaerweijde
Topsportcentrum Rotterdam
Bloemendaal tegen Schaerweijde
Topsportcentrum Rotterdam
HIC tegen Pinoké
Topsportcentrum Rotterdam
Oranje-Rood tegen Rotterdam
Sportcentrum Delft
Den Bosch tegen Tilburg
Sportcentrum Delft
Voordaan tegen Cartouche
Sportcentrum Delft
SCHC tegen Hattem
Topsportcentrum Rotterdam
Amsterdam tegen HDM
Topsportcentrum Rotterdam
Almere tegen Kampong
Sportcentrum Delft
Cartouche tegen Kampong
Sportcentrum Delft
Amsterdam tegen SCHC
Topsportcentrum Rotterdam
Voordaan tegen Almere
Sportcentrum Delft
HDM tegen Hattem
Topsportcentrum Rotterdam