Transferoverzicht

Op deze pagina worden de transfers van spelers, speelsters en coaches in aanloop naar het seizoen 2017-2018 bijgehouden. Mis je een transfer of weet jij meer dan de redactie? Laat het ons weten en mail je tips naar redactie@hoofdklassehockey.nl.

 

Club Klasse Vertrekkende coach Nieuwe coach Vertrekkende speler Nieuwe speler
Almere Hoofdklasse (h) Ryan Crowe (Zuid-Afrika)
Manu Verga (San Sebastian)
Amsterdam Hoofdklasse (d) Jacky Schoenaker (stopt) Charlotte Adegeest (Hurley)
Julia Müller (stopt)
Anouk Lambers (Pinoké)
Amsterdam Hoofdklasse (h) Max Sweering (SCHC) Wiegert Schut (HGC)
Johannes Mooij (Atletic Terrassa) Rik van Kan (HGC)
Klaas Vermeulen (stopt) Tom Hiebendaal (HGC)
Roderic Schwirtz (Hurley)
Bloemendaal Hoofdklasse (d) Pien Tol (Rotterdam) Carmel Bosch (Hurley)
Ekki Lemmink Anne Abendroth (HGC)
Anna O’Flanagan (Pinoké) Lisa Lejeune (HGC)
Chloë Watkins (Ierland) Philine de Nooijer (Club an der Alster)
Kiki Rozemeijer (VS) Michelle van der Drift (eigen jeugd)
Danique Visser  (eigen jeugd)
Nine Rijna  (eigen jeugd)
Bloemendaal Hoofdklasse (h) Xavi Lleonart Blanco (RC de Polo) Arthur van Doren (Dragons)
Jaap Stockmann (stopt) Maurits Visser (Den Bosch)
Jamie Dwyer (stopt) Jorrit Croon (HGC)
Tim Jenniskens (stopt) Ingwer Wiese (SCHC)
Feiko Keilholz (stopt) Flip Wijsman (eigen jeugd)
Jord Beekmans (Pinoké)
Sam Martens (Hurley)
Den Bosch Hoofdklasse (d) Marlies Verbruggen (RC de Polo) Noor Omrani (eigen jeugd)
Rachelle Groot (stopt) Julia van den Heuvel (eigen jeugd)
Den Bosch Hoofdklasse (h) Maurits Visser (Bloemendaal) Jelle Galema (Oranje-Rood)
Brent van Bijnen (SCHC) Loïc van Doren (KHC Dragons)
Matthew Cobbaert Sébastien Dockier (Beerschot)
Tijn Stuve (Royal Antwerp)
Groningen Hoofdklasse (d) Marc Materek Klaartje de Bruijn (Laren)
Anne van Erp (Huizen)
Jorien Werumeus Buning (stopt)
hdm Hoofdklasse (d) Mila Muyselaar (Laren)
Lauren Logush (Leiden)
hdm Hoofdklasse (h) Ronald Hugers Erik van Driel Rick van den IJssel (Beerschot)
Arie Torres (stopt)
Niels van Straaten (Royal Antwerp)
Pieter van Straaten (Waterloo Ducks)
Jelmer Siersema (Hurley)
HGC Hoofdklasse (h) Jan Jorn van ‘t Land Paul van Ass Tristan Algera (Rotterdam) Ashley Jackson (East Grinstead)
Lucas Martínez Ruiz (Oranje-Rood) Tanguy Cosyns (Daring)
Wiegert Schut (Amsterdam) Kenta Tanaka (Japan)
Koen Bakhuis (KHC Dragons) Maxime Plennevaux (RC de Polo)
Jorrit Croon (Bloemendaal) Seve van Ass (Rotterdam)
Rik van Kan (Amsterdam) Floris van der Kroon (Push)
Tom Hiebendaal (Amsterdam) Lars Heerink (Laren)
Karst Timmer (Hattem)
Huizen Hoofdklasse (d) Gitte Michels (Hurley) Tamara Gruter (Rood-Wit)
Lara Kok (stopt) Anne van Erp (Groningen)
Edmee Peijster (stopt) Annabel Weers (jeugd Kampong)
Loulou van de Kasteele (stopt) Carolien Regtuijt (jeugd Kampong)
Daphne Koolhaas (jeugd Hurley)
Hurley Hoofdklasse (d) Margot Zuidhof (Kampong) Senna Bombach (Nijmegen)
Tess van Ramshorst Gitte Michels (Huizen)
Pamela Raaff (Pinoké) Natalie Sourisseau (SCHC)
Charlotte Adegeest (Amsterdam) Joie Leigh (Clifton Robinsons)
Yentl Leemans (VS) Tessa Schoenaker (Nijmegen)
Carmel Bosch (Bloemendaal) Marleen Jochems (Push)
Rhian Jones Elena Colmer (Wageningen)
Iris Nikerk (Kampong)
Roos Drost (SCHC)
Romée Corver (eigen jeugd)
Kampong Hoofdklasse (d) Floortje Plokker (stopt) Margot Zuidhof (Hurley)
Karlijn van der Linden (stopt) Chiara Tiddi (KHC Dragons)
Lisette Korink Michelle Simons (Nijmegen)
Renée Diederik (stopt) Lisa Gerritsen (Laren)
Kampong Hoofdklasse (h) Kai de Jager, assistent Alex Verga Constantijn Jonker (stopt) Derck de Vilder (Pinoké)
Quirijn Caspers (stopt) Silas Lageman (Nijmegen)
Sjoerd de Wert (stopt)
Philip Meulenbroek (stopt)
Hidde Brink (Pinoké)
Laren Hoofdklasse (d) Joyce Sombroek (stopt) Klaartje de Bruijn (Groningen)
Jet de Graeff (stopt) Mila Muyselaar (hdm)
Laurien Leurink (SCHC) Danielle Bakker (Spandersbosch)
Lisa Gerritsen (Kampong) Bieke Wijnalen (jeugd Den Bosch)
Florine van Grimbergen (Klein Zwitserland) Emma Vrieler (jeugd Amsterdam)
Bente van der Veldt (jeugd Gooische)
Caroline Hollema (eigen jeugd)
Nijmegen Hoofdklasse (d) Senna Bombach (Hurley)
Britt van Beek (Were Di)
Klaartje Mientjes (Nijmegen Dames 2)
Tessa Schoenaker (Hurley)
Maud Delfos (Tilburg)
Kirsten Klop (MOP)
Saskia van Duivenboden (Oranje-Rood)
Michelle Simons (Kampong)
Barbara van den Hoogen (stopt)
Tessa Verweijen (stopt)
Oranje-Rood Hoofdklasse (d) Toon Siepman Tina Bachmann (SCHC) Larissa Meijer (stopt) Maria Granatto (Argentinië)
Babette van der Velden (stopt) Saskia van Duivenboden (Nijmegen)
Sophie van Nieuwamerongen (Push) María Jimena Cedrés Lobbosco (Rotterdam)
Oranje-Rood Hoofdklasse (h) Lucas Judge (SCHC) Roger van Gent Jelle Galema (Den Bosch) Lucas Martínez Ruiz (HGC)
Agustin Mazzilli (Pinoké) Jim van de Venne (Nijmegen)
Jaïr van der Horst (Atletic Terrassa)
Pinoké Hoofdklasse (h) Wouter Brasem Marcus Child (Nieuw-Zeeland)
Derck de Vilder (Kampong) Alexander Hendrickx (KHC Dragons)
Diego Arana (Spanje) Jake Smith (Royal Herakles)
Christopher Combe (Cartouche) Agustin Mazzilli (Oranje-Rood)
Joost van de Vijfeijken (stopt) Jord Beekmans (Bloemendaal)
Rutger Marres (stopt) Hidde Brink (Kampong)
Derek van Essen (stopt)
Thijn Knetemann (SCHC)
Dennis Warmerdam (stopt)
Rotterdam Hoofdklasse (h) Nanco Jansonius, assistent Kai de Jager, assistent Sjoerd Gerretsen (stopt) Tristan Algera (HGC)
Paul Melkert (stopt) Marnix Kleinsman (SCHC)
Nick Catlin (Beerschot) Glenn Turner
Seve van Ass (HGC) Sean Murray (Ierland)
Sebastiaan Molkenboer (SCHC) Mark Ingram (Ierland)
Oliver Polkamp (Hurley) Timo Goor (Cartouche)
Romeo Pace (Victoria)
Tom Geuskens (Victoria)
Sjoerd Verhagen (eigen jeugd)
Thomas van Dillen (eigen jeugd)
SCHC Hoofdklasse (d) Tina Bachmann (Oranje-Rood) Nettie van Maasakker Claire Verhage (stopt) Laurien Leurink (Laren)
Maike Stöckel, assistent Lucas Judge, assistent (Oranje-Rood) Emilie Mol (stopt) Delfina Merino (Argentinië)
Natalie Sourisseau (Hurley) Anna de Geus (Almere)
Roos Drost (SCHC)
Charlotte Stapenhorst (Duitsland)
SCHC Hoofdklasse (h) Marnix Kleinsman (Rotterdam) Max Sweering (Amsterdam)
Leonard Posthumus Meyjes (stopt) Caspar Dobbelaar (Schaerweijde)
Ingwer Wiese (Bloemendaal) Max Vergnes (HBS)
Marc Schwarz (stopt) Vincent Spitaels (HIC)
Barend van den Berg (stopt) Sebastiaan Molkenboer (Rotterdam)
Thomas van den Bos Brent van Bijnen (Den Bosch)
Thijn Knetemann (Pinoké)
Thijs van Pelt (Victoria)
Joppe Boerstra (Rood-Wit)
Tilburg Hoofdklasse (h) Michiel de Leeuw (Goirle) Dale Hutchinson (Wales)
Jan-Maarten Tacke (stopt) Gareth Furlong(Wales)
Jop Ghering (stopt) Rik Sprengers (Venlo)
Dylan van Minde (Zwart-Wit) Bob van der Velden (Breda)
Adam Le Page (Zwart-Wit) Tim Cross (Schaerweijde)
Jaap Groels (Zwart-Wit)