Transferoverzicht

Op deze pagina worden de transfers van spelers, speelsters en coaches in aanloop naar het seizoen 2019-2020 bijgehouden. Mis je een transfer of weet jij meer dan de redactie? Laat het ons weten en mail je tips naar redactie@hoofdklassehockey.nl.

Bijgewerkt tot en met 28 augustus 2019

Club Vertrekkende Staff Nieuwe Staff Vertrekkende speler Nieuwe speler
Almere (H) Jonas de Geus (Kampong) Flip Wijsman (Bloemendaal)
Terrance Pieters (Kampong) Ignacio Salas
Dion de Vree
Erwin Kruisbrink
Amsterdam (H) Santi Freixa (Coach)) Jan-Willem Buissant (stopt) Brent van Bijnen (SCHC)
Caspar van Dijk (Bloemendaal) Ties Klinkhamer (Laren)
Niek Merkus (Pinoke) Johannes Mooij
Teun Kropholler (Kampong)
Floris Middendorp (Hattem)
Bloemendaal (H) Manu Stockbroekx (Dragons) Oliver Polkamp (Rotterdam)
Ingwer Wiese Caspar van Dijk (Amsterdam)
Flip Wijsman (Almere) Martijn van Grimbergen (KZ)
Den Bosch (H) Nicolas della Torre (Leuven)
Klein Zwitserland (H) Dian Gort (Assistent manager) Martijn van Grimbergen (Bloemendaal) Diego Paz
Sijbrand Bolhuis
Luc Lejeune
Kevin Mercurio
Cameron Golden
Blake Wotherspoon
HGC (H) Thomas Vis
Maico Casella
Devindar Walmiki
Harjeet Singh
Kampong (H) Teun Kropholler (Amsterdam) Terrance Pieters (Kampong)
Jonas de Geus (Almere)
Oranje-Rood (H) Roger van Gent Robert van der Horst (Trainer/coach) Jamie van Aart (Push)
Bob de Voogd (Braxgata) Thibeau Stockbroekx
Rashid Mehmood Joep de Natris
Rizwan Muhammad
Pinoké (H) Jake Smith Martin Ferreiro
Marcus Child Bram Weers (SCHC)
Agus Bugallo
Niek Merkus (Amsterdam)
Rotterdam (H) Simon Egerton Hugo Ingles (Braxgata)
Hidde Turkstra (stopt) Kane Russell (Royal Leopold)
Oliver Polkamp (Bloemendaal)
Rotterdam (H) Berend van Eldonk
Tilburg (H) Gareth Furlong Jair van der Horst
Damon Steffens
Hurley (H) Caspar Cobbelaar
Daan Dullemeijer
Noam Sheridan
Bloemendaal (D) Teun de Nooijer Melle Spruijt
Merel Aarts
Amsterdam (D) Rick Mathijssen (Ned. Mannen) Robert Tigges (Coach) Kitty van Male (stopt) Michelle Fillet (Kampong)
Cecilia Rognoni (Assistent) Leiah Brigitha (Stopt) Sabine Plonissen (Hurley)
Yasmin Geerlings (Hurley) Sofie ter Kuile (Nottingham)
Den Bosch (D) Sian Keil (Pinoke)
Rachelle Groot (Oranje Rood)
hdm (D) Pien Dicke Flora Peel
Demi Lefranc Livy Paige
Dominique de Vries Jip Dicke
Hurley (D) Jorge Nolte Lise Donkersloot Lieke van Wijk (Laren)
Maartje van der Vis Melissa Pieters (Almere)
Senna Bombach (Tilburg) Yasmin Geerlings (Amsterdam)
Iris Nikerk Joelle Ketting (Laren)
Sabine Plonissen (Amsterdam) Anne Ebeling
Fleur Hofman
Fleur Loomans
Maddie Dowe
Kampong (D) Santi Freixa (Amsterdam) Michiel van der Struijk (Coach) Georgina Oliva (Spanje) Luna Fokke (HGC)
Nina Notman (Duitsland) Carlijn Tukkers (Push)
Michelle Fillet (Amsterdam) Alma Fenne (Pinoké)
Kiki van Wijk (Pinoké) Ayeisha McFerran
Alexandra Heerbaart (SCHC) Carmen Wijsman (SCHC)
Laren (D) Robert-Jan Cox Marc Materek (Coach) Josien Galema (stopt)
Emma Vrieler
Lieke van Wijk (Hurley)
Fabienne Roosen
Joelle Ketting (Hurley)
Pinoké (D) Karel Klaver (Assistent) Malou Mol (stopt) Kiki van Wijk (Kampong)
Jet Zwolsman (stopt) Sian Keil (Den Bosch)
Gabi Nance (Australie)
Sam Charlton (Nieuw-Zeeland)
Anna O’Flanagan (Ierland)
Alma Fenne (Kampong)
Oranje-Rood (D) Yibbi Janssen (SCHC) Manuela Orroz 
Sarah Sinck Manula Vilar del Valle
Shihori Oikawa (Japan) Kim Janssens (Push)
Maud Renders Floortje Maas (HC Eindhoven)
Valerie Magis (Dragons) Thirsa Kho (Nijmegen)
Fleur Broers (Dragons) Rachelle Groot (Den Bosch)
SCHC (D) Frederique Derkx (Tilburg) Pien Dicke
Maddie Hinch Yibbi Janssen (Oranje-Rood)
Carmen Wijsman (Kampong) Marsha Zwezereijn (Klein Zwitserland)
Alexandra Heerbaart (Kampong)
Fabienne Roosen (Laren)
HGC (D) Lisa Lejeunne (Bloemendaal)
Sophie Schlatmann (Bloemendaal)
Victoria (D) Marijn Verheul (SCHC)
Florien Homma (SCHC)
Roos Wink (Rotterdam)
Danielle Jordan (Leopold)