Home
Nieuws
Clubs
Tulp Hoofdklasse Hockey Dames
Tulp Hoofdklasse Hockey Heren
Competities
Tulp Hoofdklasse Hockey Dames
Tulp Hoofdklasse Hockey Heren
Historie
Seizoen 2010 – 2011
Seizoen 2011 – 2012
Seizoen 2012 – 2013
Seizoen 2013 – 2014
Seizoen 2014 – 2015
Seizoen 2015 – 2016
Seizoen 2016 – 2017
Seizoen 2017 – 2018
Seizoen 2018 – 2019
Seizoen 2019 – 2020
Seizoen 2020 – 2021
Seizoen 2021 – 2022
Seizoen 2022 – 2023 (huidige)
Home
Nieuws
Stand Hoofdklasse Hockey Dames
Stand Tulp Hoofdklasse Hockey Heren
Euro Hockey League
Dames
Heren
Zaalhockey Dames
Zaalhockey Heren
Para Hockey
FIH Pro League
WK Hockey Heren
Uitslagen Hoofdklasse Zaal Heren 2022-2023
Home
Uitslagen Hoofdklasse Zaal Heren 2022-2023
Uitslagen Hoofdklasse Zaal Heren 2022-2023
Datum
Wedstrijd
Tijd/resultaten
Locatie
2022-12-18 11:30:03
18 december 2022
Rotterdam tegen SCHC
8 - 5
Sporthallen Zuid
2022-12-18 11:30:32
18 december 2022
Schaerweijde tegen Amsterdam
4 - 8
Sporthallen Zuid
2022-12-18 12:00:23
18 december 2022
Den Bosch tegen Voordaan
4 - 4
Topsportcentrum Almere
2022-12-18 12:00:48
18 december 2022
Pinoké tegen Kampong
3 - 2
Topsportcentrum Almere
2022-12-18 13:30:38
18 december 2022
Amsterdam tegen Rotterdam
8 - 5
Sporthallen Zuid
2022-12-18 13:30:56
18 december 2022
Cartouche tegen HDM
3 - 3
Sporthallen Zuid
2022-12-18 14:00:04
18 december 2022
Voordaan tegen Pinoké
2 - 4
Topsportcentrum Almere
2022-12-18 14:00:27
18 december 2022
HIC tegen Almere
3 - 4
Topsportcentrum Almere
2022-12-18 15:30:20
18 december 2022
SCHC tegen Cartouche
7 - 4
Sporthallen Zuid
2022-12-18 15:30:59
18 december 2022
HDM tegen Schaerweijde
5 - 3
Sporthallen Zuid
2022-12-18 16:00:23
18 december 2022
Almere tegen Den Bosch
5 - 4
Topsportcentrum Almere
2022-12-18 16:00:47
18 december 2022
Kampong tegen HIC
4 - 4
Topsportcentrum Almere
2023-01-07 12:00:18
7 januari 2023
Amsterdam tegen SCHC
5 - 3
Sportcampus Zuiderpark
2023-01-07 12:00:38
7 januari 2023
Schaerweijde tegen Cartouche
8 - 2
Sportcampus Zuiderpark
2023-01-07 12:00:43
7 januari 2023
Voordaan tegen Kampong
7 - 2
Sportcentrum Olympos
2023-01-07 12:00:56
7 januari 2023
Den Bosch tegen HIC
6 - 4
Sportcentrum Olympos
2023-01-07 14:00:05
7 januari 2023
Schaerweijde tegen SCHC
4 - 3
Sportcampus Zuiderpark
2023-01-07 14:00:41
7 januari 2023
Rotterdam tegen HDM
1 - 6
Sportcampus Zuiderpark
2023-01-07 14:00:41
7 januari 2023
Den Bosch tegen Kampong
3 - 6
Sportcentrum Olympos
2023-01-07 14:00:54
7 januari 2023
Pinoké tegen Almere
3 - 3
Sportcentrum Olympos
2023-01-07 16:00:21
7 januari 2023
Voordaan tegen Almere
3 - 4
Sportcentrum Olympos
2023-01-07 16:00:38
7 januari 2023
Cartouche tegen Rotterdam
4 - 6
Sportcampus Zuiderpark
2023-01-07 16:00:42
7 januari 2023
HIC tegen Pinoké
3 - 3
Sportcentrum Olympos
2023-01-07 16:00:43
7 januari 2023
Amsterdam tegen HDM
5 - 8
Sportcampus Zuiderpark
2023-01-08 12:00:18
8 januari 2023
Den Bosch tegen Pinoké
3 - 3
De Oosterplas
2023-01-08 12:00:56
8 januari 2023
Voordaan tegen HIC
5 - 5
2023-01-08 13:30:15
8 januari 2023
Amsterdam tegen Cartouche
5 - 6
De Beuk Purmerend
2023-01-08 13:30:59
8 januari 2023
Rotterdam tegen Schaerweijde
5 - 4
De Beuk Purmerend
2023-01-08 14:00:11
8 januari 2023
Voordaan tegen Den Bosch
7 - 2
2023-01-08 14:00:41
8 januari 2023
Kampong tegen Almere
2 - 2
De Maarschalkerweerd
2023-01-08 15:30:06
8 januari 2023
Amsterdam tegen Schaerweijde
6 - 2
Amsterdamse Bos
2023-01-08 15:30:37
8 januari 2023
SCHC tegen HDM
3 - 4
De Beuk Purmerend
2023-01-08 16:00:08
8 januari 2023
Almere tegen HIC
8 - 6
Sportpark Klein Brandt
2023-01-08 16:00:37
8 januari 2023
Kampong tegen Pinoké
6 - 6
De Maarschalkerweerd
2023-01-08 16:30:46
8 januari 2023
SCHC tegen Rotterdam
7 - 2
De Beuk Purmerend
2023-01-08 17:30:26
8 januari 2023
HDM tegen Cartouche
8 - 3
De Beuk Purmerend
2023-01-15 11:30:19
15 januari 2023
Den Bosch tegen Almere
11:30:19
11:30
Sporthallen Zuid
2023-01-15 11:30:20
15 januari 2023
Pinoké tegen Voordaan
11:30:20
11:30
Sporthallen Zuid
2023-01-15 13:30:00
15 januari 2023
Schaerweijde tegen HDM
13:30:00
13:30
Sportcentrum Valkenhuizen
2023-01-15 13:30:02
15 januari 2023
Rotterdam tegen Amsterdam
4 - 5
Sportcentrum Valkenhuizen
2023-01-15 13:30:06
15 januari 2023
HIC tegen Kampong
6 - 8
Sporthallen Zuid
2023-01-15 13:30:36
15 januari 2023
Almere tegen Pinoké
5 - 5
Sporthallen Zuid
2023-01-15 15:30:09
15 januari 2023
HIC tegen Den Bosch
1 - 8
Sporthallen Zuid
2023-01-15 15:30:42
15 januari 2023
Cartouche tegen SCHC
4 - 3
Sportcentrum Valkenhuizen
2023-01-15 15:30:51
15 januari 2023
Kampong tegen Voordaan
5 - 5
Sporthallen Zuid
2023-01-15 15:30:58
15 januari 2023
HDM tegen Rotterdam
7 - 5
Sportcentrum Valkenhuizen
2023-01-15 17:30:44
15 januari 2023
SCHC tegen Amsterdam
4 - 4
Sportcentrum Valkenhuizen
2023-01-15 17:30:52
15 januari 2023
Cartouche tegen Schaerweijde
4 - 4
Sportcentrum Valkenhuizen
2023-01-21 12:00:19
21 januari 2023
Rotterdam tegen Cartouche
4 - 5
Sportcentrum Olympos
2023-01-21 12:00:26
21 januari 2023
HDM tegen Amsterdam
5 - 3
Sportcentrum Valkenhuizen
2023-01-21 12:30:49
21 januari 2023
Pinoké tegen HIC
5 - 8
Indoorsportcentrum Eindhoven
2023-01-21 12:30:51
21 januari 2023
Almere tegen Voordaan
10 - 2
Indoorsportcentrum Eindhoven
2023-01-21 14:00:06
21 januari 2023
Cartouche tegen Amsterdam
6 - 8
Sportcentrum Valkenhuizen
2023-01-21 14:00:30
21 januari 2023
SCHC tegen Schaerweijde
3 - 7
Sportcentrum Valkenhuizen
2023-01-21 14:30:20
21 januari 2023
HIC tegen Voordaan
2 - 4
Indoorsportcentrum Eindhoven
2023-01-21 14:30:23
21 januari 2023
Kampong tegen Den Bosch
4 - 5
Indoorsportcentrum Eindhoven
2023-01-21 16:00:02
21 januari 2023
Schaerweijde tegen Rotterdam
7 - 2
Sportcentrum Valkenhuizen
2023-01-21 16:00:07
21 januari 2023
HDM tegen SCHC
9 - 2
Sportcentrum Valkenhuizen
2023-01-21 16:30:36
21 januari 2023
Den Bosch tegen Pinoké
2 - 3
Indoorsportcentrum Eindhoven
2023-01-21 16:30:46
21 januari 2023
Almere tegen Kampong
3 - 3
Indoorsportcentrum Eindhoven
uil:home-alt
Home
uil:newspaper
Play-Offs 2022-2023
uil:schedule copy
Tulp Hoofdklasse Dames
uil:schedule copy
Tulp Hoofdklasse Heren