Seizoen 2017 – 2018 - Hoofdklasse Hockey Nederland

Seizoen 2017 – 2018

Stand Hoofdklasse Hockey Heren 2017 – 2018

Gehele tabel bekijken
PosClubPWDLFAPts
1Kampong221750823456
2Bloemendaal221660742054
3Amsterdam221534773948
4Oranje-Rood221534693848
5Rotterdam221246655240
6Den Bosch221039464133
7HGC228212505926
8Tilburg226115356119
9SCHC225314327718
10Pinoké225116396416
11Almere224117446813
12HDM22221837978

Landskampioen

HC Kampong

Stand Hoofdklasse Hockey Dames 2017 – 2018

Gehele tabel bekijken
PosClubPWDLFAPts
1Den Bosch34228534231173332889
2SCHC3192255044981451725
3Amsterdam3112174747895395698
4Bloemendaal30021537481006510682
5Amsterdam32220745701194752666
6Kampong30720445581076614657
7Rotterdam30317853721019715587
8Laren2651434577621439474
9HGC27313138104740623431
10HDM30612255129622655421
11Den Bosch29212145126756765408
12Kampong29811751130584603402

Landskampioen

HC Den Bosch