Seizoen 2017 – 2018 - Hoofdklasse Hockey Nederland

Seizoen 2017 – 2018

Stand Hoofdklasse Hockey Heren 2017 – 2018

Gehele tabel bekijken
PosClubPWDLFAPts
1Kampong221750823456
2Bloemendaal221660742054
3Amsterdam221534773948
4Oranje-Rood221534693848
5Rotterdam221246655240
6Den Bosch221039464133
7HGC228212505926
8Tilburg226115356119
9SCHC225314327718
10Pinoké225116396416
11Almere224117446813
12HDM22221837978

Landskampioen

HC Kampong

Stand Hoofdklasse Hockey Dames 2017 – 2018

Gehele tabel bekijken
PosClubPWDLFAPts
1Den Bosch29624929181004278776
2SCHC2771964437880393632
3Amsterdam2721973837793323629
4Kampong2761904046974550610
5Amsterdam28918942581105659609
6Bloemendaal2661913441906439607
7Rotterdam2711644661907634538
8Laren2541414469604395467
9HGC2491193397683576390
10HDM27010448118538600360
11Kampong26410544115503522359
12Den Bosch26010639115649668357

Landskampioen

HC Den Bosch