Seizoen 2017 – 2018 - Hoofdklasse Hockey Nederland

Seizoen 2017 – 2018

Stand Hoofdklasse Hockey Heren 2017 – 2018

Gehele tabel bekijken
PosClubPWDLFAPts
1Kampong221750823456
2Bloemendaal221660742054
3Amsterdam221534773948
4Oranje-Rood221534693848
5Rotterdam221246655240
6Den Bosch221039464133
7HGC228212505926
8Tilburg226115356119
9SCHC225314327718
10Pinoké225116396416
11Almere224117446813
12HDM22221837978

Landskampioen

HC Kampong

Stand Hoofdklasse Hockey Dames 2017 – 2018

Gehele tabel bekijken
PosClubPWDLFAPts
1Amsterdam222101691763
2Den Bosch222011771261
3SCHC221516572546
4Oranje-Rood221426412244
5Laren221327472941
6HDM2211110414334
7Hurley229310334030
8Kampong22769383827
9Bloemendaal224216166114
10Huizen Dames223217205611
11Groningen Dames22221817698
12Nijmegen Dames22121920645

Landskampioen

HC Den Bosch