Seizoen 2017 – 2018 - Hoofdklasse Hockey Nederland

Seizoen 2017 – 2018

Stand Hoofdklasse Hockey Heren 2017 – 2018

Gehele tabel bekijken
PosClubPWDLFAPts
1Kampong221750823456
2Bloemendaal221660742054
3Amsterdam221534773948
4Oranje-Rood221534693848
5Rotterdam221246655240
6Den Bosch221039464133
7HGC228212505926
8Tilburg226115356119
9SCHC225314327718
10Pinoké225116396416
11Almere224117446813
12HDM22221837978

Landskampioen

HC Kampong

Stand Hoofdklasse Hockey Dames 2017 – 2018

Gehele tabel bekijken
PosClubPWDLFAPts
1Den Bosch30325530181037285795
2SCHC2842004737895399647
3Amsterdam2792023938815333645
4Amsterdam29519342601124674621
5Bloemendaal2711953541920445620
6Kampong2811934048990558619
7Rotterdam2771664764922643545
8Laren2551414470605398467
9HGC2551223499696586400
10HDM27710751119551608372
11Kampong27110746118514538367
12Den Bosch26410840116661683364

Landskampioen

HC Den Bosch