Seizoen 2017 – 2018 - Hoofdklasse Hockey Nederland

Seizoen 2017 – 2018

Stand Hoofdklasse Hockey Heren 2017 – 2018

Gehele tabel bekijken
PosClubPWDLFAPts
1Kampong221750823456
2Bloemendaal221660742054
3Amsterdam221534773948
4Oranje-Rood221534693848
5Rotterdam221246655240
6Den Bosch221039464133
7HGC228212505926
8Tilburg226115356119
9SCHC225314327718
10Pinoké225116396416
11Almere224117446813
12HDM22221837978

Landskampioen

HC Kampong

Stand Hoofdklasse Hockey Dames 2017 – 2018

Gehele tabel bekijken
PosClubPWDLFAPts
1Den Bosch31826532211094308827
2SCHC2992104940934429679
3Amsterdam2942104044860368670
4Amsterdam30819943661157724640
5Bloemendaal2832013646958490639
6Kampong29419942531039594639
7Rotterdam2901745066981676572
8Laren2631434476619429473
9HGC26012337100708599406
10HDM29211552125595637397
11Kampong28611647123561574395
12Den Bosch27811541122709727386

Landskampioen

HC Den Bosch