Seizoen 2020 - 2021 - Hoofdklasse Hockey Nederland

Seizoen 2020 – 2021

Stand Hoofdklasse Hockey Heren 2020 – 2021

Gehele tabel bekijken
PosClubPWDLFAPts
1Bloemendaal221921853359
2Kampong221822783153
3Rotterdam221264664242
4Den Bosch221327503441
5Pinoké221237754139
6HGC221219614337
7Amsterdam22868586030
8Oranje-Rood229211616329
9Tilburg225314428318
10Hurley225017327415
11Klein Zwitserland223514356114
12Almere220022241020

Landskampioen

Geen Kampioen
Geen Landskampioen 2019-2020 vanwege corona

Stand Hoofdklasse Hockey Dames 2020 – 2021

Gehele tabel bekijken
PosClubPWDLFAPts
1Den Bosch22191279658
2Amsterdam221912661358
3SCHC221534642848
4HDM221264412442
5Pinoké22976333334
6Hurley228410232328
7Bloemendaal225512264220
8Kampong224612264418
9Oranje-Rood223910183618
10Victoria225215177117
11HGC223811245817
12Laren224117145313

Landskampioen

Geen Kampioen
Geen Landskampioen 2019-2020 vanwege corona